Tüm Hastahaneler ve MerkezlerGüneşli Erdem Hastahanesi

Hizmet odaklı anlayışı ile 27 yıldır hizmet veren, deneyimli kadrosuyla, teknoloji ile bilimi buluşturan Erdem Hastahanesi, Çamlıca ve Ümraniye’den sonra şimdi de Güneşli’de Avrupa yakasına ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet veriyor.

Akıllı bina ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış Erdem Hastahanesi 20.000 metrekarelik kapalı alana sahip.

Dünya Standartlarında oluşturulmuş ameliyathane ve yoğun bakım servisleriyle hastalarına güvenli ve sağlıklı hizmeti sunuyor.  

 24 Saat Hizmet ve Konfor

Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile birlikte hasta yakınlarını ziyaret etmek isteyen, yakınlarına eşlik etmek isteyen refakatçiler için de dinlenme odalarıyla, misafirlerinin evinde hissedeceği konforlu bir ortam sunuyor.

Teknolojisi kadar mimarisi özenilerek tasarlanan Güneşli Erdem Hastahanesi, Selçuklu mimarisinden esinlenerek yapılan lobisiyle göz dolduruyor. Binanın mimari tasarımında sıklıkla karşımıza çıkan Selçuklu yıldızının her bir kenarı Erdem Hastahanesi’nin değerleri olan, Merhamet, Şefkat, Sabretmek, Sır Tutmak, Cömertlik, Doğruluk ve Rabbine Şükretmek anlamlarına geliyor.

Merkezi Lokasyonla Ulaşım Kolaylığı

Güneşli Evren Caddesi üzerinde bulunan ve Güneşli Park AVM’ye 500 metre uzaklıkta olan Güneşli Erdem Hastahanesi, çevresinde bulunan semtlere olan kolay ulaşımı sebebiyle daha fazla kişiye hizmet sağlayabilecek olmasının yanı sıra Atatürk Havaalanına yakın olması dolayısı ile yabancı hastalara da hizmet verecektir. 3000 metrekarelik kapalı alan otoparkı ile de şehrin merkezindeki otopark problemini tam olarak ortadan kaldırıyor.

 

İletişim Bilgileri:
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74 Bağcılar - İstanbul
Tel: 444 0 494