Biorezonans ile Kilo Verme

Detaylı bilgi için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.
Doğrulama KoduDoğrulama Kodunu Yenile
Biorezonans ile Kilo Verme08.01.2021

Biorezonans ile Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Bedenimizde bulunan tüm doku, organ, hücrelerin kendiliğinden doğal olarak yaydığı bir frekans vardır ve her insanın frekansları kendine özgüdür. İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazı kullanılır. Bu cihazla uygulanan tedavi ile fazla kilolardan kurtulmak mümkün.

Vücudumuzdaki tüm doku, organ, hücrelerin kendiliğinden doğal olarak yaydığı bir frekans vardır. Her insanın frekansları -tıpkı parmak izinde olduğu gibi- kendine özgüdür ve her bir hücrenin frekansları da birbirinden farklıdır. İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazı kullanılır. Biorezonans tedavisinde kullanılan cihaz aracılığıyla hastalıklı doku, hücre ya da organlara çoğunlukla yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollayarak hastalık nötrleştirilmeye yani ortadan kaldırılmaya çalışırken; kimi zaman da mevcut frekansları güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savaşına destek verilir.  Biorezonans ile kilo verme programı kapsamında iştah azaltıcı terapiler uygulanır. Tedavinin sporla desteklenmesi daha başarılı olmasını sağlar. Biorezonans doğal bir tedavidir.  Tedavi planı, süresi, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişinin bünyesine göre değişir. Önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir. İlk seanslardan sonra iştahınızın ve yemek yeme ihtiyacınızın azaldığını, öğünler arası açlık algınızın azaldığını ya da geçtiğini belirgin olarak hissedeceksiniz. Kilo seansıyla beraber yapılan anti-stres tedavi ile strese bağlı iştah açılmalarının da önüne geçmiş olacaksınız.

Tedavinin Başarılı Olabilmesi İçin Disiplin Şart
Ekmek, tuz, şeker, hamur işlerine bağımlılığınız varsa; çikolata, tatlı, kola, bisküvi gibi gıda bağımlılığınız varsa, diyet yaparken güçlük çekiyorsanız ve diyeti sürekli bozuyorsanız, biorezonans ile kolayca sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Ancak, biorezonans ile zayıflama tedavisi bir şok tedavisi değildir. Bu yüzden de ayda 10 kilo verdirmek gibi bir garantisi bulunmuyor. Bu kişinin durumuna göre değişebiliyor. Kilo almanın birçok nedeni olduğu gibi, kilo verirken de kontrollü ve çok yönlü bir tedavi uygulamak gerekiyor ve disiplin olmazsa kesinlikle zayıflama şansı da olmaz. Biorezonans ile kilo vermek için tedavi programına tam anlamıyla uymak gerekir. Hiçbir tedavi yönteminden ya da haptan tek başına mucize beklenmemelidir.