Erdem'de Hemşirelik

Erdem'de Hemşirelik

Hemşirelik hizmetlerindeki temel amaç; kurum politikaları doğrultusunda uluslararası standartlarda hasta bakım hizmetlerinin diğer branşlarla birlikte multidisipliner şekilde çalışarak, kusursuz şekilde devam ettirilmesidir.

Erdem Hastahanesinde Hemşirelik Hizmetleri; hasta ve çalışan güvenliği esas alınarak, hasta hakları ve etik kurallar doğrultusunda, kanıta dayalı sağlık bakım uygulamaları ile gerçekleştirilmektedir. Hemşirelik hizmetlerimizin kalitesi hasta bakım indikatörlerinin izlenmesi ile değerlendirilmektedir. Bu hizmetleri hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve ebelerden oluşan sağlık profesyonellerimiz ile yürütmekteyiz.

Hastanemizde hemşirelik hizmetleri alanında dikey olarak yükselmek, kişinin deneyimine, aldığı eğitime, başarısına, sorumluluk alabilme kabiliyetine ve iletişim yeteneğine bağlı olarak gerçekleşmektedir. Yeni mezun meslektaşlarımızın öncelikli tercih ettiği kurum olma sebebimiz; güçlü alt yapısı, konusunda uzman hemşire ve ekip liderlerimizin öncülüğünde kurumumuzda branşlaşma ve mesleki gelişme imkanları tanımamızdır.

Hastanemizin tamamında son teknolojiye ait ürünlerin kullanılması, hemşirelerimizin teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmesine olanak sağladığı gibi eğitimlerde aldıkları bilgilerin pratiğe dökülmesinde de önemli rol oynamaktadır.
Toplumun sağlık refahının yükseltilmesinde pay almaktan mutluluk duyuyoruz.

Hep sizin için VARIZ...
Sağlıcakla kalın