Tüm Hastahaneler ve Merkezler

Güneşli Erdem Hastahanesi

İnsana Hizmet Erdem'dir misyonu ile 27 yıldır faaliyetlerine devam eden, teknoloji ve bilimi sağlık ile buluşturan Erdem Hastahaneleri, Çamlıca ve Ümraniye’den sonra şimdi de Güneşli’de Avrupa yakasına ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet veriyor.

20.000 metrekare kapalı alana sahip Güneşli Erdem Hastahanesi ameliyathaneler ve yoğun bakım servisleriyle hem ayaktan, hem de yatan hastalara hizmet sunuyor.   

 24 Saat Hizmet ve Konfor

Güneşli Erdem Hastahanesi 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları, suit odalar ve engelli odaları ile birlikte hasta yakınlarını ziyaret etmek isteyen, yakınlarına eşlik etmek isteyen refakatçiler için de dinlenme odalarıyla, misafirlerinin evinde hissedeceği konforlu bir ortam sunuyor.

Teknolojisi kadar mimarisi de özenilerek tasarlanan Güneşli Erdem Hastahanesi, Selçuklu motiflerinden esinlenerek yapılan lobisiyle göz dolduruyor. Binanın mimari tasarımında sıklıkla karşımıza çıkan Selçuklu yıldızının her bir kenarı Erdem Hastahanesi’nin değerleri olan, Merhamet, Şefkat, Sabretmek, Sır Tutmak, Cömertlik, Doğruluk ve Rabbine Şükretmek anlamlarına geliyor.

Merkezi Lokasyonla Ulaşım Kolaylığı

Güneşli Evren Caddesi üzerinde bulunan, Güneşli Park AVM’ye 500 metre uzaklıktaki Güneşli Erdem Hastahanesi, çevresinde bulunan semtlerle arasındaki kolay ulaşımı sebebiyle geniş kitlelere hizmet sağlayabilmektedir. Atatürk Havaalanına yakın olması dolayısı ile sağlık turizmi kapsamında yabancı hastalara da hizmet veren Güneşli Erdem Hastahanesi, 3000 metrekarelik kapalı alan otoparkı ile şehrin merkezindeki otopark problemini de ortadan kaldırıyor.

 

İletişim Bilgileri:
Güneşli Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:72-74 Bağcılar - İstanbul
Tel: 444 0 494