Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Bütünsellik kavramı içerisinde hastalarımıza, sahip olduğumuz tüm yeteneklerimizle, şefkatimizle, bilimselliğimizle ve hastalarımızın eşsizliğinin bilinciyle, hastalarımıza en mükemmel sağlık hizmetini sunmak.

Vizyonumuz

Hemşirelik ile ilgili değişiklikleri takip etmek ve uygulamak, hemşirelik mesleğine temel olacak bilgi ve tecrübelerimizle hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamada öncü bir kurum olmak.

Felsefemiz

  • Erdem Hastahanesi’nde hemşirelik süreci hastaların ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirilir ve uygulanır. Tüm bu bakımın sağlanabilmesi için hemşireler kendi içlerinde ve diğer sağlık ekip üyeleriyle işbirliği içerisinde çalışır.
  • Erdem Hastahanesi'ndeki hemşirelik uygulamaları uluslararası standartlara dayanmaktadır. Bu standartlar, hemşirelerin profesyonel uygulamalar yapmaları için yol gösterici nitelikte olup 'pozitif hasta geribildirimi' alınmasında bir çerçeve oluşturmaktadır. Hemşirelik uygulamalarının hassasiyeti; okuldan gelen eğitime, standartlara, araştırmalara ve kalite geliştirme çabalarına dayanmaktadır.
  • Erdem Hastanesi'ndeki kusursuz hemşirelik uygulamaları; her hemşirenin kendisini bireysel geliştirmesi ve standartları uygulayarak dikey yükselme fırsatlarını değerlendirmesi için oluşmuş profesyonel sorumluluk bilincinin bir ürünüdür.