Fit Bir Yaz Hayal Değil

Fit Bir Yaz Hayal Değil

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil planları yapılmaya başladı. Fit bir görünüme kavuşarak keyifli bir tatil geçirmek ise hepimizin hayali. Bunun için fazla kilolarımızdan kurtulmak ve diyet yaparak kilo vermek uzun bir zaman sürecini de beraberinde getiriyor. Yardımcı zayıflama uygulamalarından yararlanarak sağlıklı kilo verme sürecinizi destekleyebilir, daha kısa sürede daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sizin için yaz mevsimine özel hazırladığımız hızlı zayıflama paketi ile hayal ettiğiniz bedene kavuşun!


HIZLI ZAYIFLAMA PAKETİ

1.Adım – Soğuk Lipoliz Uygulaması

Estetik ve Güzellik Merkezimizde, cerrahi işlem gerektirmeden yüksek soğutma gücü ile yağ hücrelerini dondurarak dokulara zarar vermeden bölgesel zayıflama sağlayan soğuk lipoliz uygulaması ile kilo vermeniz mümkün. Bölgesel zayıflama için soğuk lipoliz yoluna başvurmuş çoğu kişinin memnuniyet oranı maksimum seviyelerdedir. İşlem yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arasında kişiye göre değişiklik göstermektedir. Basen, kalça, gıdı, sırt ve bacak, karın, üst ve alt göbek gibi bölgelere uygulanabilen işlem sonrası kişilerin vücudunda 2-8 cm arasında incelme sağlanması ve yağ birikimlerinin %20-40 oranında azalması mümkün.


2.Adım – Biorezonans Uygulaması

Gıdalar üzerinde yapılan bağımlılık tedavisi olarak bilinen biorezonans uygulaması ile kişilerde iştah azalır, kolayca doymaya başlanır. Kişinin yedikleri büyük çaba sarf etmeden, otomatik olarak azalır. Tedavi sonrasında; ekmek, makarna, hamur işi, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratların tüketimi tamamen terk edilebilir. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlamadan durdurabildiğinizi göreceksiniz. 


3.Adım – Diyetisyen Görüşmesi

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin en önemli adımı uzman bir diyetisyen gözetiminde dengeli ve planlı beslenmektir. Diyetisyenlerimiz tarafından danışanlarımızın fiziksel ve kişisel özelliklerine uygun olarak hazırlanan kapsamlı diyet listeleri ile birlikte sağlıklı kilo verme konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

02.07.2020

Fit Bir Yaz Hayal Değil kampanyamız hakkında detaylı bilgi için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Adınız Soyadınız (*)
Cep Telefonunuz (*)
E-mail Adresiniz
Onay
Doğrulama Kodu Doğrulama KoduDoğrulama Kodunu Yenile
(*)
(*) Zorunlu Alanlar