Hakkımızda

Erdem Grubu, 1988’den beri sağlık ve eğitim sektöründe hizmetlerini başarı ile sunmaya devam etmektedir. Sağlık alanında hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan ve hasta haklarına saygılı bir anlayışla sunduğu hizmetleri halkla buluşturan Erdem Grubu’nun üç hastahanesi, iki diyaliz merkezi, tıp merkezi ile ağız ve diş sağlığı merkezi bulunmaktadır. Sağlık sektöründe hızla yükselen ve gelişen Erdem Grubu, 2011 yılında eğitim sektörüne giriş yaparak bu alanda deneyimli eğitim kadrosuna sahip anaokulu, ilkokul, ortaokulu, anadolu lisesi, anadolu sağlık meslek lisesi ve yazılım lisesi ile faaliyet göstermektedir.

Sağlık alanında ilk olarak 1988 yılında Çakmak Köprüsü yanında küçük bir poliklinik ile hizmet vermeye başlayan Erdem Grubu, sonrasında bu alanı genişleterek 1994 yılında, 7 branşta, 40 çalışanı ve 22 yatak kapasiteye sahip Çakmak Erdem Hastahanesi’ni kurdu. Halkın taleplerini daha iyi karşılamak amacı ile 2003’te yine aynı yerinde, teknolojik alt yapıya uygun olarak yeniden inşa edilen hastahane, bugün tüm branşlarda yüzlerce çalışanı ve 124 yatak kapasitesi ile 10.000 m² kapalı alanda sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gelişme, büyüme, yenilenme çalışmalarına bundan sonra da devam edilerek, Üsküdar-Ümraniye sınırında 2009 yılının Mayıs ayında Çamlıca Diyaliz Merkezi, 2009 Ekim ayında da Çamlıca Erdem Hastahanesi halkın hizmetine sunulnuştur. Çamlıca Erdem Hastahanesi, 6000 m² kapalı alan üzerine kurulu, 77 yatak kapasiteli, 23 branşta, uzman ve deneyimli hekimleriyle hizmet veren bir hastahanedir. Anadolu Yakasının en merkezi yerlerinden birinde konumlanan hastahane, çevresindeki ilçelerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2015’te ise Avrupa Yakasında bulunan hastalara hizmet vermek amacıyla Güneşli Erdem Hastahanesi  açılmıştır. 20.000 m² kapalı alana sahip hastahane, 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları ve suit odalar ile birlikte hastalara ve refakatçilerine konforlu bir ortam sunmaktadır.

Erdem Grubu, her gün değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojileri sürekli izlemekte olup, tüm yeniliklerin ve kolaylıkların halkla dünya ile eş zamanlı buluşturmak için çalışmaktadır. Uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda sağlık alanındaki yatırımlarına devam eden grup, ilerleyen yılllar da İstanbul, Başakşehir'de açmayı planladığı yeni hastahanesi ile çok daha geniş kitlelere nitelikli sağlık hizmet ulaştırmayı planlamaktadır.

Tarihçe