Hakkımızda

Erdem Grubu, 1988’den beri sağlık ve eğitim sektöründe hizmetlerini başarı ile sunmaya devam etmektedir. Sağlık alanında hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan ve hasta haklarına saygılı bir anlayışla sunduğu hizmetleri halkla buluşturan Erdem Grubu’nun üç hastahanesi, iki diyaliz merkezi, tıp merkezi ile ağız ve diş sağlığı merkezi bulunmaktadır. Sağlık sektöründe giderek yükselen Erdem Grubu, 2011 yılından beridir de deneyimli eğitim kadrosuna sahip anaokulu, ilkokul, ortaokulu, anadolu lisesi, anadolu sağlık meslek lisesi ve yazılım lisesi ile eğitim sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Sağlık sektöründe ilk olarak 1988 yılında Çakmak Köprüsü yanında küçük bir poliklinik ile hizmet vermeye başlayan Erdem Grubu, sonrasında alanını büyüterek 1994 yılında, 7 branşta, 40 çalışanı ve 22 yatak kapasiteye sahip Çakmak Erdem Hastahanesi’ni kurdu. Halkın taleplerini daha iyi karşılamak amacı ile 2003’te yine aynı yerinde, teknolojik alt yapıya uygun olarak yeniden inşa edilen hastahane, bugün tüm branşlarda 500 çalışanı ve 124 yatak kapasitesi ile 10.000 m² kapalı alanda sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gelişme, büyüme, yenilenme çalışmalarına bundan sonra da devam edilerek, Üsküdar-Ümraniye sınırında 2009 yılının Mayıs ayında Çamlıca Diyaliz Merkezi, 2009 Ekim ayında da Çamlıca Erdem Hastahanesi halkın hizmetine sunulnuştur. Çamlıca Erdem Hastahanesi, 6000 m² kapalı alan üzerine kurulu, 77 yatak kapasiteli, 23 branşta 39 hekimle hizmet veren bir hastahanedir. Anadolu Yakasının en merkezi yerlerinden birinde konumlanan hastahane, çevresindeki ilçelerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2015’te ise Avrupa Yakasında bulunan hastalara hizmet vermek amacıyla Güneşli Erdem Hastahanesi  açılmıştır. 20.000 m² kapalı alana sahip hastahane, 150 yatak kapasitesi ile hastaların her türlü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış hasta odaları ve suit odalar ile birlikte hastalara ve refakatçilerine konforlu bir ortam sunmaktadır.

Erdem Grubu, her gün değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojileri sürekli izlemekte olup, tüm yeniliklerin ve kolaylıkların halkla dünya ile eş zamanlı buluşturmak için çalışmaktadır. Uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir.
 

TARİHÇE


2015

Güneşli Erdem Hastahanesi


2014

Erdem Tıp Merkezi2013

Erdem Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi


2009

Çamlıca Erdem Hastahanesi

Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi


2001

Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi


1994

Çakmak Erdem Hastahanesi


1988

Kuruluş