Çamlıca Erdem Hastahanesi 10 Yaşında!

Çamlıca Erdem Hastahanesi 10 Yaşında!21.06.2019

Çamlıca Erdem Hastahanesi 10 Yaşında

28 yıllık tecrübesiyle Türkiye’deki öncü sağlık kuruluşlarından biri olan Erdem Sağlık Grubu, “İnsana hizmet Erdem’dir”  sloganıyla 2009 yılında Çamlıca’da bir hastane daha kurarak sağlık merkezlerine bir yenisini eklemiştir.

Çamlıca Erdem Hastahanesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana hasta memnuniyetini ön planda tutarak, uzman hekim ve sağlık personeli kadrosuyla güvenilir sağlık hizmetlerini, makul fiyatlarla hastalara sunmaya özen gösteriyoruz. Özel sağlık sigortasına sahip olan ve sosyal güvenlik kurumuna bağlı tüm hastalar bu hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Çamlıca’da 6000 metrekare alan üzerinde yer alan hastahanemiz, 10 yılda toplam 77 yatak kapasitesi,  4 ameliyathane ve 20 yataklı yoğun bakım servisleri ile birlikte özellikle Üsküdar ve çevresindeki ilçelerin sağlık ihtiyaçlarını karşılayan bir kuruluş haline gelmiştir. Toplamda 23 branşta hizmet veren hastahanemiz özellikle; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Obezite Cerrahisi, Kardiyoloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Çocuk Hastalıkları ve Fizik Tedavi alanlarında ön plana çıkmaktadır.