Güneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını Kutluyor

Güneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını Kutluyor13.06.2020

2015 yılından bu yana İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Güneşli Erdem Hastahanesi uzman hekim kadrosu, deneyimli sağlık çalışanları ile yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastaların sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Bugün 5. yılını kutladığımız hastahanemizde koronavirüs önlemlerine uygun olarak kontrollü bir etkinlikte bir araya geldik.

26. dönem milletvekillerimizden Sn. Metin Külünk’ün konuşmalarıyla başlayan program; Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hasan Külünk, Başhekimimiz Sn. Op. Dr. Cem Kezer, Hastahane Müdürümüz Sn. Nesrin Topçu Tarakçı ve Başhemşiremiz Sn. Binnaz Genç’in konuşmalarıyla devam etti. Hastahanemizin hizmete başladığı günden bu yana bizlerle birlikte olarak 5. yılını dolduran çalışanlarımıza teşekkür plaketleri takdim edildi. Hastahanemizin geniş ve ferah lobi alanında gerçekleştirilen programda canlı müzik eşliğinde kutlama pastası kesildi. Programda davetlileri bekleyen bir diğer sürpriz ise fotoğraf sanatçısı Resul Çelik’in “Fotoğraflarla Hayat” isimli sergisi oldu. Sergi fotoğraflarının yoğun ilgi gördüğü programımıza katılım sağlayan tüm davetlilerimize, bu anlamlı günde bizimle birlikte oldukları için şükranlarımızı iletiyoruz.

Güneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını KutluyorGüneşli Erdem Hastahanesi 5. Yılını Kutluyor