En Kalpten Yarışma

En Kalpten Yarışma10.04.2017

ERDEM HASTAHANESİ’NDEN KALP SAĞLIĞI HAFTASI’NA ÖZEL ÖDÜLLÜ INSTAGRAM YARIŞMASI

10-16 Nisan Kalp Sağlığı Haftası’na özel Instagram yarışmamıza katılın, Erdem Hastahaneleri’nden Kardiyoloji Check-Up paketi kazanma şansı yakalayın.

#kalbimeiyigelen ve @erdemhastanesi etiketiyle fotoğrafınızı Instagram’da paylaşın, en çok beğeni alan gönderinin sahibi olun, hediye sağlık paketiyle kalbinize bir iyilik yapın.

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

Yarışmamız Erdem Hastahanesi resmi Instagram sayfası üzerinde 10.04.2017 Pazartesi günü başlayacak, 16.04.2017 Pazar günü saat 20.00’da sona erecektir.

  • Yarışmada ödül kazanmak için @erdemhastanesi adresini takip etmeniz gerekmektedir. Kullanıcılar yarışmaya kendi çektikleri “kalbe iyi gelen” temalı fotoğraflarıyla Instagram üzerinden katılabilir. Katılımcılar fotoğraflarını Instagram’a yüklerken #kalbimeiyigelen ve @erdemhastanesi etiketini kullanmak zorundadır.
  • Katılımcıların yarışmaya katıldıkları fotoğrafların yarışma konusuna, koşullarına ve genel ahlak kurallarına uygunluğu ilgili yetkililer tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Katılımcılar arasında fotoğrafı en fazla beğeni sayısına ulaşmış 1 kişi ödülü kazanacaktır.
  • Katılımcıların Instagram profillerinin yarışma süresi boyunca erişime açık olması gerekmektedir.
  • Erdem Hastahanesi yarışmayı herhangi bir zamanda iptal etme, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkına hiçbir sorumluluk altında kalmadan sahiptir.
  • Kazanan kişi 17 Nisan 2017 Pazartesi günü Erdem Hastahanesi’nin Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.
  • Yarışmaya katılan herkes yukarıda tanımlanan katılım koşullarını okuyup anlayarak onaylamış ve kabul etmiş sayılır.