Tüm Hastahaneler ve Merkezler

Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

2001 tarihinden itibaren, hastanemiz bünyesinde iki farklı merkezde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Merkezimiz; sekreterlik, hasta bekleme salonu, soyunma ve giyinme odalarından oluşan giriş katı ve hemodiyaliz hizmet katlarından oluşmaktadır. Ayrıca, merkezimizde merkezi ısıtma - soğutma sistemi ile her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi mevcuttur.

Merkezimizde tedavi gören hastalarımızın diyaliz dışındaki sağlık problemlerinin gerekli teşhis ve tedavileri, hastahanemiz bünyemizde faaliyet gösteren ilgili branşlardaki uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız, her türlü acil müdahale durumunda hastanemizin tüm branşlarından faydalanma imkanına sahiptir. Ayrıca, hastalarımıza aylık olarak gerekli olan her türlü tıbbi tahlil ve radyoloji hizmetleri de gününde hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Merkezimize yapılan hasta nakil servis hizmetlerimiz, 4 adet klimalı, otomatik kapılı araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimizde; bir konsültan nefrolog, hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikasına sahip iç hastalıkları uzmanı, iki hemodiyaliz sorumlu doktoru, bir başhemşire ve bir diyetisyen görev almaktadır.

İletişim Bilgileri:
Alemdağ Cad. Sezer Sok. No:3-5 Ümraniye - İstanbul
Tel: (0216) 634 01 02         Faks: (0216) 634 21 98 - 99