Siz Neredeyseniz Doktorunuz Orada

Siz Neredeyseniz Doktorunuz Orada08.01.2021

Pandemi sürecinin devam ettiği bugünlerde evden çıkmak istemeyen kişilerin sağlık ihtiyaçlarının güvenle karşılanabilmesi için bazı bölümlerimizde hizmetlerimizi internet üzerinden çevrimiçi olarak da sürdürüyoruz.

Görüntülü doktor görüşmesi hizmetimiz ile birlikte Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tüp Bebek, Cildiye, Psikiyatri, Psikoloji, Beslenme ve Diyet bölümlerimizde akıllı telefonlarınız veya bilgisayarlarınız aracılığıyla doktorunuza çevrimiçi ortamda ulaşabilir, sağlığınıza ilişkin yönlendirmeleri evinizden kolayca alabilirsiniz. Ayrıca canlı doktor görüşmesi sırasında tahlil ve tetkik dokümanlarınızı anlık olarak doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.


SIK SORULAN SORULAR

Nasıl randevu alabilirim?
Görüntülü doktor görüşmesi hizmetimizden yararlanmak için 0850 222 04 94 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Online görüşme hizmeti nasıl başlatılacak?
Randevu saatinizden önce hasta danışmanlarımız sisteme kayıtlı cep telefonunuz üzerinden sizinle iletişime geçecek ve görüşmenin başlatılması için yapmanız gerekenler hakkında bilgilendirmede bulunacaklardır.
 
Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?

Online doktor görüşmelerinde ödeme görüşme tarihinden 1 gün önce EFT, havale veya mail order yöntemi ile gerçekleştirilmektedir.

Online görüşme hizmetinde SGK, özel sağlık sigortası veya diğer anlaşmalı kurumlar geçerli midir?
Görüşmeler SGK, özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından karşılanmamaktadır.


Önemli Bilgiler

  • Bu uygulamada fiziki muayene etme olanağı bulunmadığından, gerekli durumlarda doktorunuz hastahaneye davet edebilir. 10 günlük kontrol süresi içerisinde hastahanemize başvurmanız halinde, muayene fark ücreti ödemesi alınmamaktadır. 
  • Online doktor görüşmesi acil durumlar için uygun değildir. Hayati tehlike oluşturan tıbbi durumlarda derhal acil ambulans hizmetlerini aramalısınız.
  • Psikiyatri bölümümüzden ilk kez hizmet alacak kişiler, bu sistemden yararlanamamaktadır.