Biorezonans ile Sigarayı Bırakmak Mümkün!

Detaylı bilgi için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.
Doğrulama KoduDoğrulama Kodunu Yenile
Biorezonans ile Sigarayı Bırakmak Mümkün!02.03.2023

Sigara kullanıcıları için sigara içmek hayatın bir parçası gibidir. Tiryakilik başlangıçta yavaş ve sinsi başlar, bir süre sonra kişi günde belki onlarca kez sigara tüketir. Bu bağımlılıktan kurtulmak istendiğinde ise ya birtakım bahanelere sığınılır ya da bir süre sigaraya ara verilir. Verilen aradan sonra tekrar sigaraya başlamayan insanların sayısı o kadar azdır ki,  genellikle bu insanlara gıpta ile bakılır. Sigarayı bırakma macerasında yaşanılan çoğu süreç birbirine benzerdir; bu anlattıklarımızda kendinizi buluyor olmanız doğaldır.

Sigarayı bırakmak için yıllardır uğraşıyor, her yolu deniyor ama bunu başaramıyorsanız biorezonans yöntemi ile kendinizi sigarayı bırakmış kabul edebilirsiniz.

 

Biorezonans Nedir?

Biorezonans nedir sorusuna bir cevap verecek olursak, bir enerji tıbbi yöntemi olduğunu ve frekanslarla uygulandığını söyleyebiliriz. Biorezonansla sigara bırakma tedavisinde yapılan işlem sigaranın vücuda yaydığı frekansı silmektir. Halihazırda kullanmış olduğunuz sigaradan alınan frekanslar elektronik ortamda ters çevrilerek (ayna görüntüsü) elektromanyetik sinyaller şeklinde vücudunuza geri verilir. Böylece birbirine ters iki frekansın birbirini nötrlemesi sağlanır. Bunun sonucunda vücudun nikotine olan bağımlılığı ortadan kalkar ve nikotin yabancı bir madde olarak algılanmaya başlar, hücreler arası uyum yeniden oluşur.

Seans sonrası vücudun nikotine olan tanışıklık durumu ortadan kalkmış olduğundan sigaraya duyduğunuz istek azalır, iradenizi zorlamadan kolaylıkla sigarayı bırakabilirsiniz. Artık sigara içseniz bile aynı tadı alamazsınız.

Biorezonans yöntemi fiziksel bağımlılığı yüksek kişilerde daha etkilidir. Bağımlılık ne kadar ileri seviyede olursa, biorezonans tedavisinin etkinliği ve başarısı aynı oranda artış gösterir.

 

Seans Nasıl Yapılıyor?

Seans genellikle bağımlılık derecesine bağlı olarak 60 dakika ile 75 dakika arası sürebilir. Seanstan bir hafta öncesinden itibaren günde 2-3 litre su içmeye başlanması tavsiye ediliyor. Böylelikle vücuttan toksin atılımı kolaylaşıyor, seansın etkinliği artıyor.

Biorezonans uygulaması öncesinde hastadan son sigarasını içmesi istenir, sigaranın külü ve izmariti bir başka tüpte saklanır. Bu numuneler biorezonans cihazına koyularak tedavide kullanılır. Hasta rahat bir koltukta oturur ya da yatar pozisyona alınır, başına ve ellerine elektrotlar bağlanarak hastaya titreşimler verilir. Sigara bağımlılığından arınma bu sırada başlar. Sonraki süreçlerde vücudun suya ihtiyacı artmaktadır, bu nedenle bol bol su içmeye devam edilmesi gerekmektedir.

Biorezonans cihazı size frekans gönderirken aynı anda bir sıvıya da bu frekansları gönderir ve sıvıyı bu dalgalarla yükler. Seans sonrasında alışkanlık sonucu eliniz sigaraya giderse bu sıvıyı dilaltına uygulayıp sigara içme isteğinizden kurtulabilirsiniz.

 

Biorezonans Kaç Seans Olmalı?

Genellikle ilk seans sonrasında kişide sigara içme isteği kalmasa da 4-7 gün içerisinde ikinci seansın uygulanması faydalıdır. İki ay içerisinde tekrar sigara içme isteği duyulması durumunda destek seansı uygulanabilir.

 

Biorezonans Yan Etkileri Nelerdir?

Seans bittikten sonra günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Biorezonans sigara bırakma sürecine hızlı şekilde etki eder, sigaradan arınma seans sonrasında hemen başlar. Birkaç gün içinde vücut sigarayı zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına tepki vermektedir. Terapi sonrası kişide sigara isteği azalır; vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali yaşanmaya başlar. Bu süreçte kendinizi biraz yorgun, halsiz, uykulu, hafif baş ağrılı hissedebilirsiniz; bu etkiler geçicidir. Oluşabilecek yorgunluk hissinin sebebi vücuttan atılmaya başlanan toksinlerdir. Bunun dışında tedavinin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Ağrılı bir işlem olduğunu düşünerek bu tedaviyi hiç deneyimlemeyen ve sigara bırakma konusunda umutsuzluğa kapılan hastalarımız tedaviye geldiklerinde biorezonansın acısız bir tedavi yöntemi olduğunu görüp şaşkınlığa uğrayabiliyorlar. Biorezonans oldukça konforlu ve ağrısız bir işlemdir.

Çakmak Erdem Hastahanemizde uygulanan biorezonans işlemi ve biorezonans tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için bizlere 0530 036 06 72 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.