Erdem Hemşirelik Lisesi

Erdem Hemşirelik Lisesi

Özel Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi açıldı, müracaatlar devam ediyor!

İnsana hizmet Erdem’dir, ilkesiyle yola çıkan Erdem Hastahanesi sağlık sektörü dışında eğitim sektöründe de kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye başladı.

2011 – 2012 eğitim / öğretim yılında hizmetinizde olacak okul da Hemşirelik, Laboratuvar, Anestezi, Radyoloji ve Acil Tıp Teknisyenlikleri bölümleri yer alacak.

Hemşirelik

Hemşire bireyleri hastalıklardan korunma yolları konusunda eğiten, beden ve ruh sağlığının bozulması halinde doktor tarafından verilen tedaviyi uygulayan, hasta bakımını planlayan, denetleyen ve takip eden kişidir.

Günümüzün en geçerli mesleklerinden biri olan “hemşirelik” mezunlarına birçok imkan tanımaktadır. Özellikle sektördeki hemşirelik açığı bu imkanları arttırmaktadır. Okuldan mezun olan ve “hemşire” unvanını alan öğrencilerimiz; devlet hastaneleri, özel hastaneler, dispanserler, hasta bakım merkezleri gibi sağlık hizmeti veren kurumlarda, istekleri dahilin de öncelikle Erdem Hastahaneleri’nde çalışma imkanına sahip olarak uzman hemşire veya yönetici hemşire olma yolunda kariyerlerini sürdürebileceklerdir.

Daha fazla bilgi için Özel Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kayıt ve Bilgilendirme merkezi; 0216 505 53 75

04.08.2011