Diyaliz

Diyaliz Merkezi

Detaylı bilgi için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.
Doğrulama KoduDoğrulama Kodunu Yenile

Diyaliz Nedir?

Çakmak ve Çamlıca hastanelerimiz diyaliz bölümü olan özel hastaneler arasında yer almaktadır. Sağlık grubumuza ait diyaliz merkezleri, biri Çakmak hastanemizin bünyesinde ve diğeri de Çamlıca hastanemize yakın konumlarda hizmet vermektedir. Bu merkezlerimizde 2001 yılından bu yana sahip olduğumuz tecrübe ile her geçen gün, hastalarımıza daha iyi ve kaliteli bir diyaliz tedavisi veriyoruz.

Diyaliz merkezlerimizin binalarında merkezi ısıtma ve soğutma sistemi; her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi bulunmaktadır. Odalarda her hasta için tam otomatik kumandalı hasta karyolası, hastaya özel kulaklıklı LCD televizyon mevcuttur. Merkezlerimiz konsültan nefroloğu, sorumlu uzman doktoru (iç hastalıkları ve hemodiyaliz sorumlu uzmanlığı sertifikalı), hemodiyaliz sorumlu doktoru, başhemşiresi, hemşireleri ve diyetisyeniyle tam kadro, eksiksiz olarak hizmet sunmaktadır.

Hastalarımızın diyaliz dışındaki sağlık problemleri için bünyemizde faaliyet gösteren diğer tüm branşlardaki uzman hekimler tarafından gerekli teşhis ve tedavileri yapılmaktadır. Ayrıca kardiyovasküler cerrahi uzman ekibimiz, diyaliz hastalarının Kateter ve damarsal cerrahi (AV fistül operasyonu ve AV Greft yapay damar) girişimlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Hastalarımızın aylık olarak yaptırması gereken her türlü tahlil ve tetkikleri, gününde, hastanemizde yapılmaktadır. Ayrıca hastalarımızın gerekli her türlü acil müdahale için hastanemizin tüm branşlarından faydalanma imkanı mevcuttur. Yoğun bakım ünitemizde de 24 saat hemodiyaliz yapılabilme imkanı bulunmaktadır.

Merkezlerimizde tedavi gören diyaliz hastalarından bölüm muayenelerinde fark ücreti alınmamaktadır. Diyaliz hastalarımızın rutin kullandığı ilaç raporları da ücretsiz hastanemizden çıkarılmaktadır.

Diyaliz merkezlerimize başvuran hastalarımız, özel servis araçları ile evlerinden alınır ve tedavisi bittikten sonra tekrar konforlu bir şekilde evlerine bırakılmaktadır.
 

  • Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi için 0850 222 04 94 'den detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi için 0216 443 71 23 'den detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hekimlerimiz